Zásaditá směs na bolesti hlavy a páteře

Zásaditá směs na bolesti páteře a hlavy

Bolesti páteře, kloubů, kostí a hlavy patří snad mezi nejčastější bolesti, které nás, lidi, postihují.

Zablokovaná krční páteř způsobí, že orgány v hlavě nepracují, jak by měly. Hlava bolí, migréna je úporná, oči pořádně nevidí, uši neslyší, možná v nich píská a šumí, mozek se neprokrvuje, myšlení se tedy opravdu nedaří… Z toho plyne špatná paměť, neschopnost se učit, zapomínání, přidá se vysoký krevní tlak, ozve se štítná žláza apod. Tyto fyzické problémy se samozřejmě také promítají do psychiky. Člověk, kterého trápí zablokovaná krční páteř, ztrácí jistotu, neumí se vyjádřit nebo naslouchat, trpí a nebrání se?  Navíc se v oblasti bloku krčních obratlů vytváří zánět. Tady je dobrá rada nad zlato.

My vám těch rad nabízíme hned několik:

Zásaditá směs MINERALY na zánět kloubů. Proč?

zásaditá směs MINERALY
Zásaditá směs MINERALY na dopnění zásadotvorných minerálů

Rada první: Odkyselení organismu. Zánět v těle vytváří kyselé prostředí, uvolňuje se kyselina mléčná a stresové hormony, které mají také kyselou povahu,  překyselují  tudíž organismus. Víme ze školy z chemie, že kyseliny se neutralizují zásaditou směsí.  Zásaditá směs, to jsou minerály, které mají zásadotvornou povahu. Mezi tyto zásadité minerály patří vápník, hořčík, sodík a draslík.

Vnitřně doporučujeme provést odkyselení organismu Zásaditou směsí MINERALY, která doplní tyto potřebné zásadité minerály vápník, hořčík, sodík a draslík ve “správném“ poměru. Zásaditá směs MINERALY je sypká ochucená směs na přípravu zásaditého a navíc chuťově vyladěného nápoje s mandarinkovou příchutí. Zásaditá směs MINERALY, neobsahuje cukr, je tedy vhodná i pro lidi s cukrovkou, děti, nebo ty, kteří chtějí zhubnout.

Rada druhá: Promasírovat nohy. Podle východní medicíny se na nohou promítá „celý člověk“. Palec, to je oblast hlavy a krční páteře, na prstech jsou oblasti zubů, očí, uši, štítná

žláza, nervy a další. V nepadnoucí malé botě jsou tyto oblasti utlačovány a promítne se to samozřejmě i do hlavy a krční páteře. Podívejte se, jaké nosíte boty. Jestliže se jedná o boty s úzkou špičkou, vysokým podpatkem, či jinak nepohodlné, tak si alespoň občas boty sundejte a nohy promasírujte.  Můžete použít např. Psoriactive- mazání se sírou. Síra má protizánětlivé a protibolestivé účinky. Nezapomeňte ovšem ani v tomto případě na odkyselení organismu Zásaditou směsí MINERALY, protože se v organismu vytvořilo množství kyselých látek, které se podílejí na bolesti a otocích v okolních svalech.

Rada třetí: Promasírovat ruce.  Podle východní medicíny se „celý člověk“ promítá také na rukou. Princip ošetření je stejný jako na nohou. Použít odkyselovací Zásaditou směs MINERALY a promasírovat a promazat ruce Bylinářovým mazáním se sírou. Pečlivě při tom namažte každý prst směrem od nehtu k srdci.

Rada čtvrtá: Nezapomeňte na uvolňovací a posilovací cviky krční páteře, kterou můžete před tím prohřát zázvorovým obkladem. Zázvor si přidejte i do horké Zásadité směsi MINERALY, prohřejete se tím a zároveň šetrně a příjemně odkyselíte.

Rada pátá: Prevence potíží krční páteře, je kromě cvičení a odkyselení Zásaditou směsí MINERALY, návštěva fyzioterapeuta, který bude jemnou masáží udržovat páteř v optimálním stavu.

Rada šestá: Podle čínské medicíny jsou kosti, zuby, vlasy, uši, přiřazeny pod okruh VODA, příslušné orgány jsou ledviny a močový měchýř. Ledviny jsou správcem minerálního hospodářství, proto jim Zásaditá směs minerálů udělá vždy tak dobře. Podívejte se na další rady Bylináře Karla při překyselení organismu.

Rada sedmá: Zásaditou směs MINERALY můžete v zimě pít jako teplý minerální nápoj. Pro lepší prohřátí organismu nastrouhejte nebo nakrájejte na plátky čerstvý kořen zázvoru, přimíchejte na špičku nože kurkumu, promíchejte a vypijte. Vyvoláte příjemné pocení, zázvor a kurkuma působí protiboletivě a protizánětlivě. Tuto zásaditou směs můžete použít 3-4 x denně i v případě začínající virózy.

Bylinářka Hanka