Zásaditá směs MINERALY

Zásaditá minerální směs

MINERALY je zásaditá a zásadotvorná sypká směs minerálních látek pro přípravu ochuceného nápoje, používaného k odkyselení organismu.MINERALY

Složení MINERALY zásadité směsi:

Nosič kukuřičná vláknina. Mléčnan vápenatý, citronan trojdraselný, citronan trojsodný, mléčnan hořečnatý. Regulátory kyselosti kyselina citronová, kyselina jablečná. Aroma. Barveno kurkumou. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka fosforečnan trojvápenný.

Výživová hodnota 100 g výrobku MINERALY:

energetická hodnota 830kJ (198 kcal)

bílkoviny 0 g, sacharidy 5 g, tuky 0 g

Minerální látky ve 100 g přípravku MINERALY: draslík 4000 mg, sodík 2000 mg, vápník 1600 mg, hořčík 750 mg,

100 g práškové zásadité směsi MINERALY obsahuje 200 % denní doporučené dávky draslíku, vápníku a hořčíku.

Návod k použití zásadité směsi MINERALY:

Vlastnosti Zásadité směsi MINERALY používané na odkyselení organismu: 

Zásaditá směs MINERALY je sypká směs na přípravu zásadotvorného nápoje

MINERALY je směs minerálních látek ve formě prášku, smetanové až okrové barvy, zákal je typickou vlastností nápoje a mírný sediment není na závadu. Tvorba hrudek v prášku není na závadu.

Vůně MINERALY: slabá, podle použitého aroma a surovin, tento výrobek je s příchutí mandarinka

Chuť MINERALY: typická podle použitého aroma a surovin, chuť sladkokyselá

Nutná opatrnost při hypertenzi (obsahuje sodík), nevhodné při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě. Skladovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Nenahrazuje pestrou stravu.

Rada bylináře Karla:

na přípravu chutného nápoje na odkyselení -200 ml vám stačí 1 čajová lžička MINERALY směsi. Polévkovou lžíci rozmíchejte nejlépe v 500 ml(0,5l) vody.

Tuto odkyselující směs můžete zakoupit v internetovém obchodě Zentrichova Apatyka, jež je exkluzivním výrobcem i dodavatelem na český trh.