Tipy, jak si udržet mládí

Kdo by nechtěl být stále mlád? Pokud se na vaší hlavě objevil první šedivý vlas a vaši pleť „zdobí“ nějaká ta vráska, není třeba panikařit. Poradíme vám pár triků, díky nimž snadno omládnete o pár let, takže váš skutečný věk vám nikdo hádat nebude.

Nepřehánějte to s hubnutím

I když je fajn mít štíhlou postavu, je třeba si uvědomit, že čím hubenější jste, tím více jdou vidět vrásky a tím ostřeji vystupují kontury obličeje. Chcete-li se přesto udržet v kondici, pak si místo drastického hladovění a nesmyslných diet raději zajděte zacvičit. Vyzkoušet můžete i moderní přístroje, například populární Vacushape.

Voda je základ

Alfou a omegou je hydratace, a to jak zevnitř, tak zvenčí. Striktně proto dodržujte pitný režim a nezapomínejte

Bylinný čaj bylináře Karla
Bylinářské koště bylinný čaj

používat kvalitní hydratační krém. Díky němu nejen, že pleť nebude vysušená, ale bude na ní i lépe držet make-up.

Pitný režim účinně doplní Bylinářské koště, bylinný čistící čaj.

Kouzlete s líčidly

Mladšího vzhledu snadno docílíte, když se od vizážistky naučíte jednoduché triky s líčidly. Základem všeho je make-up, bez něj působí totiž vaše tvář starší, než ve skutečnosti je. Vybírejte lehké projasňující fluidy, které krásně odráží světlo a přidají vám na svěžesti. Běžné denní líčení by mělo být jemné, zapomeňte na tlusté černé linky a zahoďte tmavé rtěnky. Naopak vsaďte na tóny přirozeně růžové – po této barvě sáhněte i tehdy, když budete vybírat tvářenku, díky ní budete působit svěže. Důležitou úlohu sehrává i úprava obočí, právě ono totiž dává obličeji šmrnc a dotváří celý váš výraz.

Vlasy – koruna krásy

Hodně zmůže i samotný účes. Zajděte si proto do dámského kadeřnictví a nechte si vytvořit ležérní účes, který vám ubere pár let. Přibývající věk se projevuje i na kvalitě vašich vlasů – lámou se, slábnou, vypadají unaveně, zničeně. Pokud zase chcete mít krásnou, zdravou a lesklou hřívu, pak vyzkoušejte brazilský keratin, který má téměř zázračné regenerační schopnosti.

Pečujte o sebe i zevnitř

Ve zdravém těle, zdravý a také mladý duch. Pečujte tedy o váš organismus i zevnitř. „Najeďte“ na zdravou stravu, dopřejte si hodně vitamínů, minerálů a dalších důležitých živin. Rady najdete  v Zentrichově apatyce. Jednou za čas si naordinujte detoxikaci, která odstraní nahromaděné toxiny. Klíčem ke zdraví je odkyselení organismu např. Zásaditou směsí mineraly VITAL. Pokud se totiž kyseliny a zásadité látky nenachází v rovnováze, nastávají ideální podmínky pro vznik a rozvoj nemocí. V péči o krásu a zdraví pomůže také VITAL IMUN, kombinace přírodní síry, křemíku a vitaminu C.