Jak zvítězit nad parazity?

Bylinář Karel radí:    „Jak zvítězit nad parazity?“

Výzva: „Buďte zásadití. Buďte zásadoví. Nepodporujte příživníky a parazity.“

Proč? Protože to znamená, že jste zdraví.

Kyselost znamená nemoc. Pouze v překyseleném organismu může dojít k rozvoji nemocí. Je jedno, jestli na fyzické nebo psychické úrovni. V literatuře se uvádí, že překyselení se projevuje jako zánět, bolest, alergie nebo křeče. Překyselený člověk je velice unavený a bez elánu. Svojí životosprávou totiž umožní, aby se v něm přemnožili paraziti. Každý máme své potřebné množství parazitů. Jsou to např. bakterie, které se podílejí na trávení potravy a bez nichž by naše fungování vůbec nebylo možné. Ale určitě nechceme živit jiné parazity, kteří jsou pro náš organismus nepotřební, nebezpeční a berou nám s naším kyselým dovolením potřebné živiny. Paraziti navíc vylučují do našeho organismu spoustu jedů, toxinů, které vznikají při jejich látkové výměně. Šmejdi jsou to.

Tak si můžou v kyselém organismu spokojeně mlsat chlamydie, borrelie, kandidy, různé kvasinky, bakterie, mikrobi, viry, a to vůbec nevyzdvihuju různé viditelné červíky, tasemnice… Je zajímavé, kolik lidí by si domů dobrovolně nepozvalo různé příživníky, nemakačenky, o které by se museli starat, zajišťovat jim potravu, teplo, ubytování, uklízelo by po nich a vynášelo odpadky. A do svého těla, do buněk, do krve, do mozku, do jater, srdce, žaludku, střev, si takové parazity zveme dokonce dobrovolně. Nikdo nás nenutí k ničemu, ale my se s radostí staráme, aby příživníci měli ke svému životu vše, co potřebují. Kyselé prostředí.

Když bych se chtěla zbavit nechtěného nájemníka, který se mi usadil v bytě, tak ho budu chtít vyhodit. Nebude se mu to líbit, dobrovolně můj byt neopustí. Tak nasadím jiné páky, znepříjemním mu život, vypnu plyn, přestanu topit, nedonesu nákup, neuvařím, nevynesu odpadky. S nezvaným nájemníkem v bytě si poradím. Ale co s nájemníky, kteří se usadili v mém těle? Taky jim znepříjemním život.

Zásaditá směs MINERALY
Zásaditá směs MINERALY na úpravu překyseleného organismu

Z kyselého prostředí budu dělat zásadité prostředí, odkyselím. To pro ně znamená, že nebude přísun toho, z čeho žijí, tj. kyselinotvorné potravy. Paraziti se budou bránit tím, že budou vylučovat větší množství toxických jedovatých látek a budou se snažit, aby mě od mého záměru odradili. Když nebudu přijímat dostatek tekutin, kterými jedy naředím, tak mi bude ouvej, může mě bolet hlava, budu velice unavená, spustí se rýma, výtoky…

Ale já jsem na to připravena. Piju dostatek tekutin, bylinných čajů, nápoj ze zásadotvorné směsi MINERALY na odkyselení organismu, upravím životosprávu, používám zásadotvornou stravu, čistím střeva a trávicí trakt Francouzským zeleným jílem. Paraziti mě velice znechuceně opouštějí. Při

Francouzský zelený jíl "kartáček na střeva" čistí střeva a trávicí trakt
Francouzský zelený jíl na detoxikaci střev a snížení nadměrné kyselosti

tom ještě bouchají dveřmi, občas se tedy ještě ozve bolest v kloubech, ale už se cítím lépe. Už je nikdy nechci vidět! Dalo mi to dost práce se jich zbavit. Záměrně tedy udržuju zásadité prostředí, průběžně odkyseluju svůj organismus.

Alespoň 3 x denně piju nápoj ze zásadité směsi MINERALY na odkyselení.

Sypkou směs MINERALY na odkyselení organismu nenápadně dávám i dětem a manželovi do čaje. Nic nepoznají, je to sladké jako po cukru, ale není to cukr, je to kyselé po citronu a jablíčkách a krémově bílé po kurkumě

A abych nezapomněla, taky směsí MINERALY na odkyselení organismu dochucuju želatinu na dortu a jablíčka ve štrůdlu, ovocný kompot, mrazené ovoce. Dělám ústupky, taky si chceme užít něco dobrého. Zelený jíl, ten používám 4 x ročně vždy 21 dní, ale to si už přečtěte na www.gemmoterapie.cz, tam si zelený jíl můžete objednat. Jestliže se chcete o zeleném jílu dozvědět více, podívejte se na stránky ZENTRICHOVY APATYKY. Výrobky Bylináře Karla na odkyselení organismu si můžete zakoupit v e-shopu Zentrichova apatyka.