Detoxikační kúra I.

Detoxikační kúra na pročištění organismu

Detoxikační kúra zásadotvorná“ pročišťuje střeva, trávicí trakt, neutralizuje nadměrnou kyselost organismu, odkyseluje organismus a dodává mu potřebné zásadité minerály, které právě odkyselení podporují.

Ptáte se, proč bychom měli neutralizovat nadměrnou kyselost organismu, odkyselovat se?

V odborné literatuře se totiž uvádí a zkušenosti to potvrzují, že v překyseleném organismu může za určitých okolností docházet k zdravotním problémům. Tyto problémy se mohou mimo jiné projevovat taky jako záněty, bolesti, křeče. Překyselením a nedostatkem zásaditých minerálů tak vzniká chronická únava, ale i různé typy alergie, ekzémy a mykózy. Rozvíjí se kožní onemocnění a mohou se zde vyskytovat i paraziti, kteří by ve zdravém, tj. zásaditém prostředí, nemohli přežívat. V překyseleném organismu dochází k narušení imunitního systému, trávicím obtížím i pálení žáhy.

Překyselený organismus může být i psychicky oslabený.

Vyloučeny totiž nejsou ani psychické problémy typu deprese, špatná schopnost se soustředit a učit se, problémy se spánkem, ať už je to špatné usínání nebo časté buzení nebo nedostatečně hluboký a přerušovaný spánek. Překyselený jedinec se pozná také podle výkyvů v chování. Zásaditý člověk je spíš zásadový, což je pevný v názorech. Kyselý člověk bude nejspíš nepevný v názorech a postojích. Kyselý člověk se nezapře: je vzteklý, protivný, často se hádá, vyhledává spory, je věčně nespokojený, stěžuje si, nikdo se mu nezavděčí. Trpí výbuchy vzteku, záchvaty zuřivosti, všechno ho štve, nikdy nevíte, jak se zachová.

Nedostatek zásaditých minerálů s sebou přináší ale také různé choroby:

Překyselení organismu neboli nedostatek zásaditých minerálních látek se podílí mimo jiné na vzniku a rozvoji onemocnění typu artróza, osteoporóza, revmatismus, mrtvice, hemoroidy, poruchy prokrvení, infarkt. V kyselém prostředí se může ukázat i rakovina. Překyselení se projeví také jako celulitida, otoky, obezita, problémová pokožka a nekvalitní vlasy a nehty. Prostě máme pocit, že „nejsme ve své kůži“.

Jak může k překyselení organismu a nedostatku minerálních látek v těle dojít?

Jedním z hlavních původců je nesprávná životospráva, životní prostředí, kouření, stres a dochází k tomu i při fyzickém a psychickém vypětí.

Kyselost neutralizují zásadité látky.Zásadité minerální látky odkyselují organismus.

Pro lidský organismus jsou nejdůležitější zásadotvorné zásadité látky:vápník, hořčík, draslík a sodík. Tyto minerály

zásaditá směs MINERALY
MINERALY, to je směs zásadotvorných minerálních látek

jsou součástí zásadité směsi MINERALY.

MINERALY =ochucená sypká zásaditá směs minerálů na odkyselení organismu obsahuje vápník, hořčík, draslík a sodík. Tento minerální nápoj je vlastně zásaditá směs, přímo zásadotvorná směs na odkyselení organismu. Použití : 1-3 x denně vypijte sklenici s MINERALY zásaditou směsí, doplníte tím potřebné minerály v tekuté podobě a neutralizujete nadměrnou kyselost, nastartujete odkyselení organismu. MINERALY nápoj je chuťově vyladěný, dochucený sukralózou a mírně medový nádech mu dodává kurkuma, používaná jako koření na podporu imunity, při žaludečních potížích, působící protizánětlivě a nejspíš posiluje i činnost mozku.

Zásaditou směs MINERALY na odkyselení organismu je vhodné používat také při zvýšené fyzické námaze, alkalická neutralizace mírní kocovinu, v horkém počasí nápoj doplní chybějící minerální látky. MINERALY je možné užívat bez přerušení dlouhodobě jako běžnou součást stravy.

Detoxikaci střev provádí „kartáček na střevo“, zelený jíl.

Důkladnou detoxikaci střev a trávicího traktu zajistí Zelený jíl, který působí mechanicky na sliznice jako „kartáček na střeva“. TV reklamy tvrdí, že 70% imunity vzniká ve střevech. Z toho plyne, že zanesené střevo=snížená imunita, a tak různé choroby a alergie mohou s plnou silou na vyčerpaný organismus útočit. Odolávat lze jen určitou dobu, pak choroby vítězí…Postup přípravy zeleného jílu a další zajímavosti o zeleném jílu najdete na www.gemmoterapie.cz. Tato část kúry trvá 21 dní. Během celé detoxikační zásadotvorné kúry vedoucí k odkyselení organismu, je potřeba zvýšit pitný režim, protože při likvidaci parazitů, detoxikaci organismu a neutralizaci nadměrné kyselosti je potřeba všechno patogenní vyplavit. K tomu můžete používat právě i zmíněný i MINERALY nápoj. Vhodné je použít také bylinné čaje, které  podporují jaterní a

Kúra na detoxikaci organismu zaměřená na snížení překyselení
Snížení překyselení proveďte zvýšením zásaditých minerálních látek

ledvinové funkce, čistí krev a vyplavují nežádoucí látky, doplňují tedy ideálně celou kúru.

Tibetský biostimulátor EPAM 11– harmonizuje nadměrnou kyselost organismu=udržuje acidobazickou rovnováhu, má také protialergické a protiparazitální účinky. Zejména nerovnováha kyselin a zásad se může podílet na rozvoji zánětů v těle, alergických reakcích, způsobuje různé bolesti kloubů apod.

Detoxikační zásadotvornou kúru I. na odkyselení organismu si můžete koupit v e-shopu Zentrichova apatyka pod názvem Bylinář Karel doporučuje“Právě teď je ta správná doba na detoxikační kúru“.