Rady Bylináře Karla

Výrobky Bylináře Karla

Bylinář Karel
Bylinar-Karel léčivá síla přírody

Vážení zákazníci, výrobky, které Bylinář Karel doporučuje, si můžete zakoupit v e-shopu Zentrichova apatyka.

Převážná část výrobků je určena na detoxikaci a odkyselení organismu.

Nabízíme vlastní řadu výrobků Bylináře Karla, kam patří zásadité směsi na detoxikaci a odkyselení organismu při překyselení, doplnění minerálních látek a VITAL vitamíny doplňující důležité vitamíny pro imunitu,

Kittlova mast
Kittlova mast na klouby a pokožku při kožních záležitostech

při únavě a na metabolizmus. A nesmíme zapomenout na osvědčený a oblíbený bylinkový čaj Bylinářské koště čistící bylinný čaj.

Vedle těchto výrobků Bylináře Karla najdete v nabídce Zentrichovy apatyky tinktury z léčivých bylin a gemmoterapii, tedy výtažky z pupenů léčivých rostlin. Máme skladem gemmoterapii z Rabštejnské apatyky i od Naděje bylinkářky Mgr. Jarmily Podhorné.

S tibetskou medicínou EPAM Borise Tichanovského pracujeme od roku 1997, máme tedy s jejím použitím dlouholeté zkušenosti.

Naprosto unikátním výrobkem je Francouzský zelený jíl, říkáme mu „kartáček na střeva“, který čistí

Francouzský zelený jíl "kartáček na střeva" čistí střeva a trávicí trakt
Francouzský zelený jíl na detoxikaci střev

mechanicky celý trávicí trakt včetně střev.

Kittlovu mast , znovuobjevenou bylinářem Zentrichem , používáme na klouby, páteř a pokožku. Obsahuje síru a kafr, což jsou její hlavní účinné složky, které působí na různé obtíže, v recenzích najdete např. „růži“, nebo zánět šlach.

 

A protože jsme Zentrichova apatyka, tak samozřejmě máme čaje a knihy, zvláště Herbáře známého moravského bylináře Josefa A.Zentricha a další.

 

Výrobky skládáme pro jednodušší orientaci v shopu do kúr na detoxikaci, odkyselení a hubnutí podle různých obtíží a samozřejmě s výhodnější cenou než za jednotlivé výrobky. U některých kúr je i dárek…